Поршневі насоси

Трьохциліндрові поршневі насоси односторонньої дії з приводом від колінчастого валу для обробки шламів з низькою і середньою мірою абразивності.

Одно- або двоциліндрові поршневі насоси двосторонньої дії з приводом від колінчастого валу для обробки шламів з низькою і середньою мірою абразивності.

Двоциліндрові одноступінчаті поршневі насоси з гідравлічним приводом і конічними клапанами для перекачування органічних і мінеральних шламів, опадів і глини надвисокої в'язкості.

Двоциліндрові одноступінчаті поршневі насоси з гідравлічним приводом і транспортуючою трубою для перекачування органічних і мінеральних шламів, опадів і глини надвисокої в'язкості з частками розміром до 120 мм

Двоциліндрові одноступінчаті поршневі насоси з конічними клапанами, керованими гідроприводом, для перекачування органічних і мінеральних шламів, опадів і глини надвисокої в'язкості.

Поршневі насоси

Поршневый насос упродовж багатьох років застосовується для перекачування рідин. Принцип роботи полягає у витісненні рідини через різницю тиску в місткостях. Сучасні конструкції істотно відрізняються від перших пристроїв, що забезпечує додаткову надійність, міцність і дієвість поршневих насосів.

Поршневі насоси: основні різновиди

Пристрої класифікують по:

 • поданню рідини: залежно від об'єму речовини пристрою, що подається, можуть бути малого, середнього і великого подання;
 • типу приводу: ручний, електричний, паровий; конструкції поршня: дисковий, плунжерный, кульовий;
 • типу рідини: водяна, масляниста, розсіл або паливна;
 • варіанту дії: просте або подвійне.

В деяких випадках поршневий насос використовується як вантажний засіб. Найчастіше з цією метою пристрій застосовують в нафтопереробній галузі.

Поршневі насоси: характеристики, переваги і недоліки

Основні достоїнства конструкції включають:

 • Можливість створення досить високого тиску в камері і забезпечення сухого всмоктування.
 • Зміна частоти обертання, за допомогою чого можна регулювати рівень подання.
 • Проста конструкція. Конструктивне рішення не сильно змінилося з моменту створення насоса - устаткування удосконалили по міцності і зносостійкості, проте сама конструкція складається з тих же елементів, що і раніше.
 • Надійність. Для виготовлення насосів поршневих використовуються якісні матеріали, стійкі до зносу і активної експлуатації.
 • Універсальність. Поршневий насос можна використати для роботи з будь-якими речовинами, оскільки матеріали конструкції не вступають з ними в реакцію.

До недоліків відносяться великі розміри установки, нерівномірне подання рідини і висока вартість деталей.

Поршневі насоси: пристрій і принцип дії

Конструкція поршневого насоса проста. Вона складається з наступних частин:

 • Камера - герметичний корпус з дзеркальною поверхнею усередині. Завдяки цьому набагато покращується рух перекачуваних речовин. Циліндр виготовляють з матеріалу, який стійкий до дії і постійного контакту з рідинами різних видів.
 • Напірна і всмоктуюча трубки для забезпечення циркуляції рідини. Їх діаметр може бути варіативним. Також цей елемент конструкції може містити клапани для поліпшення ефективності роботи.
 • Поршень. Основне призначення цієї деталі - створення необхідного тиску в системі пристрою для подальшого перекачування речовин. Завдяки конструктивним особливостям(використанню спеціальних ущільнювачів) рух поршня по циліндру забезпечує утворення вакууму в камері. Найчастіше зношуються і потребують заміни матеріали ущільнювачів.
 • Шток, який потрібний для передачі сили на поршень. Деталь виготовляють з міцної і високоякісної нержавіючої сталі. Термін експлуатації конструкції подовжується також за рахунок антикорозійних властивостей деталі. Шток може бути деформований, якщо на нього подавати занадто велике навантаження.

Сучасні пристрої не настільки громіздкі, як перші моделі поршневих насосів : їх можна використати як для експлуатації на вулиці, так і у будівлі. Також відмінними прочностными характеристиками відрізняється корпус - його виготовляють з міцного надійного матеріалу, стійкого до дії несприятливих чинників зовнішнього середовища.

Де купити поршневий насос з установкою?

У компанії "Фловекс" ви можете купити поршневий насос від перевірених постачальників і скористатися послугами наших фахівців з монтажу устаткування. Наші майстри забезпечать якісну установку і перевірять функціонування установок. Також ми адаптуємо сервіс під кожного клієнта залежно від його потреб і забезпечуємо технічну підтримку в режимі "онлайн" або "оффлайн", а також здійснюємо виїзд співробітника на об'єкт.