Про компанію

  • Компанія "ФЛОВЕКС" є офіційним представником заводів - виробників і представляє їх продукцію на території України.
  • Ми працюємо з шламовими, абразивними, мультифазними, хімічними, високотемпературними середовищами.
  • Спільно з кваліфікованими інженерами заводу і технічним персоналом можемо запропонувати повний комплекс послуг, в сфері насосного устаткування та трубопровідного гідротранспортування.

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ

Чому вибирають нашу компанію

  • Компанія "ФЛОВЕКС" має свій інженерно-технічний сервісний відділ.
  • Насоси встановлюються і вводяться в експлуатацію під наглядом наших фахівців, які також навчають місцевий операційний і обслуговуючий персонал замовника.
  • Ми також пропонуємо адаптовані під кожного клієнта системи сервісного обслуговування і взаємовідносин, включаючи наявність запасних частин на наших складах або складах замовника, технічну підтримку он-лайн і/або виїзд фахівців на об'єкт.
  • Ми постійно поповнюємо складську наявність устаткування. Якщо у Вас виникла термінова потреба купити насос для мулу і піску Tsurumi, або зробити очищення водойм від мулу - ми маємо можливість відвантажити це устаткування в течії робочого дня. Також у нас на складі постійно в наявності песковые насоси Dragflow і земснаряди(у тому числі є можливість надати в оренду мініземснаряд)
  • Зв'язавшись з нами по телефонах, вказаних нижче, Ви зможете отримати професійну і вичерпну інформацію за технічними характеристиками нашого устаткування і ефективності його застосування в днопоглибленні, збагаченні, здобичі, транспортуванні і інших технологічних процесах.

Нам довіряють найбільші компанії в різних сферах промисловості

2017-2018гг. постачання днопоглиблювального високопродуктивного шламового устаткування ТМ "Dragflow" на судно компанії ТОВ "НИБУЛОН".

2018 р. постачання запасних частин поршневих насосів ТМ "Geho" для насосної станції ЧАО "ЗЖРК" для подання закладної суміші в напірний трубопровід на горизонті 340м .

2018-2019гг. постачання трубопровідних зносостійких систем ТМ "Pexgol" на ВАТ "Єристовський ГОК" корпорація Ferrexpo.

2019 рік постачання на ВАТ "Полтавський ГОК" корпорація Ferrexpo лінії трубопровідних систем ТМ "Pexgol" в об'ємі 2,7 км для кар'єрного водовідливу.

2020 рік постачання на ПАО "АрселлорМиттал Кривий ріг 7и каналізаційних насосних станцій в cборе з погружными насосами Tsurumi серії LH25.5W-50.