Нові насоси цурумі такої класифікації випускаються в трьох серіях, а саме: KRDX та HSХ для перекачування шлам та KTX для дренажу брудної води. Сфери застосування: відкачування та дренаж води у вугільних шахтах, кар’єрах, тунелях; відкачування брудної води на нафто та газопереробних заводах; в місцях, де присутня вибухонебезпечна зона /газове середовище, де містяться небезпечні горючі гази або пари чи легкозаймисті рідини.

Насоси серії KRDX – це шахтні шламові занурювальні насоси, визнані обома стандартами – IECEx та ATEX. Робоче колесо, бронедиск та агітатор виготовлені з високохромистого чавуну, тому насоси серії KRDX відмінні з точки зору зносостійкості та підходять для відведення брудної води, води, що містить осад, і різного виду рідких суспензій в складі яких є абразивні частки і застосовуються в шахтному водовідведенні. Крім того, насоси серії KRDX можуть бути побудовані відповідно до вимог номінальної напруги від 380 В до 1000 В.

Дренажні насоси загального призначення серії HSX і KTX (з потужністю двигуна до 3,7 кВт), хоча не відповідають IECEx/ATEX, визнані сертифікацією TIIS Японії для застосуваня в вибохонебезпечних сферах призначення. Можуть застосовуватись як насоси для відкачування води з шахти, як шахтні (підземні) насоси. Обидві серії, як однофазні моделі HSX, так і трифазні моделі серії KTX, створені відповідно до специфікації, яка вимагає використання робочих коліс з надзвичайно зносостійкого високохромистого чавуну для важкого режиму роботи.

Ці вибухозахищені занурювальні електронасоси, як і інші занурювальні шламові насоси Tsurumi зі стандартною специфікацією, оснащені спеціальним кабельним вводом, який не пропускає вологу по кабелю в двигун, бі-металічним захистом двигуна та подвійним механічним ущільненням з карбіду кремнію.

Основна мета розширення сфери роботи промислового насосного обладнання Tsurumi — забезпечити безперервну роботу протягом тривалого часу на основі надійності, яка гарантує стабільну роботу навіть у важких умовах експлуатації, а також забезпечить чудову довговічність і ремонтопридатність в добувних сферах застосування.

Зверніться будь ласка до менеджера, якщо ви зацікавлені в додатковій інформації про технічні характеристики шахтних шламових занурювальних насосів.