То ж, якщо Ви розглядаєте будівництво тунелю чи іншого котловану, дуже важливо не допустити потрапляння води в поточне будівництво. Насоси можуть використовуватись для подачі води на промивку платформ, перекачування бурового розчину чи повернення залишкової води назад на виробництво. Потім, після завершення будівництва насоси також будуть доречні для відкачування каналізаційних стоків чи дощових вод для підтримки поверхні в сухому стані.

Успішним стане застосування електричних насосів, так як вони працюють значно тихіше, ніж насоси з дизельним двигуном і відпадає потреба в постійній заправці паливом під час роботи. Додатковим плюсом стануть менші витрати на технічне обслуговування. Надійна конструкція гарантує ефективне та довговічне використання обладнання. Насоси занурюваного типу володіють рядом переваг, розраховані на роботу в важких умовах, та можуть бути мобільними, що забезпечить гнучкість на робочому майданчику. Особливість такого дренажного насосу в тому, що він розрахований на перекачку шламів, та великої кількості абразивних частинок у воді. Конструкція шламового занурюваного насосу із зносостійких якісних матеріалів та запас роботи “ сухого ходу” стане надійним рішенням для великого спектру задач.

Виробник Tsurumi pump особливо детально ставиться до надійності важливих вузлів та гарантує необхідну ефективність в заявленій сфері. До цього можна віднести кабельний ввід, що завдяки своїй конструкції перешкоджає проникненню вологи, та запобігає відмові двигуна, якщо кабель пошкоджений чи надрізаний випадково на робочому майданчику. Подвійне механічне ущільнення із карбід кремнію з масляною ванною та масло підйомником забезпечує чудову роботу в сухому режимі. Всі головні конструктивні деталі виготовлені з високим вмістом хрому для захисту від абразивного зносу.

Будь ласка, зверніться до менеджера, якщо Ви зацікавлені в додатковій інформації та технічних характеристиках будівельного занурювального насосу.