Нові насоси цурумі такої класифікації випускаються в трьох серіях, а саме: KRDX та HSХ для перекачування шлам та KTX для дренажу брудної води.

Сфери застосування:  Відкачування та дренаж води у вугільних шахтах, кар’єрах, тунелях;  Відкачування брудної води на нафто та газопереробних заводах;  В місцях, де присутня вибухонебезпечна зона /газове середовище, де містяться небезпечні горючі гази або пари чи легкозаймисті рідини.

Промислові хімстійкі трубопроводи Pexgol СL +

Сьогодні трубопроводи з поліетилену використовують практично на кожному підприємстві, як альтернативу металевим трубам для транспортування питної води. Але варто пам'ятати, що поліетилен, як матеріал труби поступово руйнується при контакті з дезінфікуючими засобами. Це питання зараз дуже актуальне для підприємств медичної, харчової, фармацевтичної сфер і технічного водопостачання. Питання водного господарства та екологічної ситуації змушують виробників використовувати нові методи для водопідготовки та водоочищення і удосконалення матеріалів трубопроводів для їх реалізації.

Поставлено 14 насосів TSURUMI серії LH25.5W-50 и 7 КНС (по 2 занурювальних насоси в 1у каналізаційно-насосну станцію)

Комплектація : напорний колектор, направляюща стійка для опускання/підйомів насосів, грузопоідйомний механізм для насосів, поплавок рівня з кабелем, шкаф автоматиченого/ручного управління двома насосами, ємкність КНС, вентилійна труба, бетонно кільце.

Компанія "ФЛОВЕКС" постійно заповнює свій склад різними моделями насосів "Tsurumi", "Dragflow", навіть якщо вас зацікавила певна модель насосу, а його немає у нас на складі ми можемо підібрати схожий насос, який є в наявності або замовити з основного складу, де в цьому випадку термін поставки не буде перевищувати 14- 16 днів.

З радістю повідомляємо Вам про відкриття додаткового сайту компанії «Фловекс» за адресою www.flowex-pipe.com. Ми розширили асортимент продукції і тепер можна по праву говорити, що компанія ідеально виправдовує свій статус постачальника спеціалізованого насосного обладнання та систем гідротранспорту.