Компанія «ФЛОВЕКС» виграла тендер на поставку 7и каналізаціонних насосних станцій в зборе з занурювальними насосами Tsurumi серії LH25.5W-50.

Каналізаційні насосні станції з поліпропілену встановлені вертикально, мають циліндричну форму, технічні отвори під самопливний і напірний колектор. У нижній частині резервуара встановлені два насоси погружного типу серии LH-W. Всього було поставлено 14 штук. Насоси встановлені на направляючих для швидкого монтажу або демонтажу з можливістю вертикального переміщення і швидкого технічного обслуговування насосів.

БРС забезпечує можливість швидкого відключення насоса і напірного гнучкого трубопроводу (шлангу) від напірного колектора та підняття насосу по направляючій стійки TOS на поверхню за допомогою вантажопідйомного пристрою. Від кожного насоса йде напірний трубопровід, на якому знаходиться зворотний клапан і запірний кран. Також всередині КНС встановлені поплавкові датчики рівнів включення / відключення насосів, всі поплавці підключені до шафи управління. Робота насосів здійснюється в автоматичному / ручному режимі при подачі сигналів від поплавцевих вимикачів. Ззовні корпусу КНС встановлені бетонні кільця для захисту і запобігання деформації корпусу ємності КНС від зовнішнього впливу при зрушення ґрунтів. Матеріал корпусу КНС не підлягає корозійного впливу і забезпечить довгий термін служби.

У серпні 2020 року металургійний завод «АрселорМіттал Кривий Ріг» відсвяткував своє 86-річчя! Підприємство активно впроваджує технологічні сучасні рішення і впевнено займає лідируючі позиції флагмана національної металургії. Бажаємо успіху і процвітання!