Технічні параметри мобільного земснаряду:

   Робоча продуктивність земснаряду серії DRP18 може бути різною в залежності від моделі занурювального шламового насосу з електроприводом. Для такого типу застосовують насоси серій EL5 - EL2 продуктивністю від 14- 120 м3/год з максимальним діаметром твердих речовин 25мм.
   Можна підключити систему розмивочного кільця додатково і налаштувати роботу також через радіоуправління.

Основні особливості конструкції:

  Малі розміри: легке транспортування та введення в експлуатацію, можливість працювати на мілководді. Транспортується в контейнері 20От. Вага 3,5т. Ш Х В Х Д= 2,8мХ3,3мХ3,5м Модульний дизайн, складається з 2х понтонів 3Х0,5Х1м з центральною платформою 0,6м.
  Високий рівень налаштування: Радіокеровані земснаряди можуть бути оснащені GPS, відеокамерами безпеки, кільцем гідророзмиву, габаритними вогнями та іншими додатковими аксесуари відповідно до потреб замовника.
  Мобільність. Легко маневрувати на відстані завдяки пульту дистанційного управління: простий й інтуїтивно зрозумілий пульт дозволяє керувати земснарядом, насосом та приладдям. Також можна дистанційно виконати операції з технічного обслуговування чи зміні налаштувань днопоглиблення.
  Можливість автоматизувати рух насоса та відстежувати історію робіт за допомогою однієї спеціальної панелі керування. На цій панелі доступні дані з глибини днопоглиблення та електроспоживання, термінова зупинка і т.ін.
   Електронний контроль обладнання (світловий індикатор,антена,камера безпеки,ехолот та ін.)
  Лебідки для пересування (синхронізовані)

Однією з переваг земснарядів з дистанційним керуванням є швидкість запуску. Наші технічні фахівці будуть супроводжувати вас на етапі запуску і ви пройдете все навчання, необхідне для кращого управління обладнанням.

Будь ласка, зверніться до менеджера, якщо Ви зацікавлені в додатковій інформації та технічних характеристиках мобільного земснаряду з дистанційним керуванням.