Хімічностійкі труби для дезинфекції води

Сьогодні трубопроводи з поліетилену використовують практично на кожному підприємстві, як альтернативу металевим трубам для транспортування питної води. Але варто пам'ятати, що поліетилен, як матеріал труби поступово руйнується при контакті з дезінфікуючими засобами. Це питання зараз дуже актуальне для підприємств медичної, харчової, фармацевтичної сфер і технічного водопостачання. Питання водного господарства та екологічної ситуації змушують виробників використовувати нові методи для водопідготовки та водоочищення і удосконалення матеріалів трубопроводів для їх реалізації.

Компанія «ФЛОВЕКС» пропонує трубопровідні системи Pexgol CL + ізраїльського виробництва компанії "Golan Plastic Products" LTD, які мають позитивний досвід впровадження протягом 10 років для транспортування гарячої води і дезінфекції діоксидом хлору. Трубопровідні системи успішно застосовані замість пошкодженим і зношеним сталевим трубопровідним системам в провідних лікарнях Ізраїлю і вже успішно функціонують більш ніж на 17 об'єктах.

Такі трубопровідні системи стійкі до діоксиду хлору, хлораміну, гіпохлорістої кислоти, гіпохлористим солям і можуть використовуватися для транспортування холодної або гарячої води з вмістом хлору до 4 ppm при різній температурі і тиску згідно стандартизованого тесту ASTM F2023 Американської міжнародною організацією. Досвід впровадження показує, що з удосконаленням матеріалу трубопровідні системи Pexgol Cl + прослужать 50 років при транспортуванні гарячої води при температурі 60 С і концентрацією вільного хлору 3,0 ppm.

Щоб дізнатися більше про промислові трубопроводи Рexgol відвідайте наш оновлений сайт: www. flowex-pipe.com