3. ПОТУЖНІ МОТОРИ Всі електродвигуни Dragflow мають збільшений розмір потужності і розраховані на щільність шламу до 1600-2800 кг/м3. Також є версія з гідравлічним приводом, що забезпечує більш високу продуктивність. Гідравлічні розпушувачі Dragflow EXHY можуть бути приєднані безпосередньо до насоса, створюючи більш ефективну систему виїмки твердого ущільненого піску.

4. МІЦНА КОНСТРУКЦІЯ Довговічність і надійність гарантуються міцною конструкції. Надміцні зношуються компоненти забезпечують збільшений термін служби між замінами запасних частин. El-150 важить 3,5 тонни, що значно важче за аналогічні шламові насоси потужністю 110 кВт. Всі деталі, що піддаються абразивному зносу, виготовляються зі сплавів GS 500 або Hi Chrome.

5. ЯКІСНІ ПІДШИПНИКИ Всі моделі Dragflow мають подвійні упорні підшипники для зниження вібрації та протидіючих осьових навантажень в обох напрямках.

6. ХАРАКТЕРИСТИКИ РОБОТИ З ТВЕРДИМИ МАТЕРІАЛАМИ Деталі грунтового насоса Dragflow були спеціально розроблені і мають форму, що забезпечує видатну продуктивність, що забезпечує чудові можливості обробки твердих частинок, але зі зменшеним зносом та розміром твердих частинок до 120 мм.

7. КОНСТРУКТИВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Регульований бронедиск, що зношується, з боку всмоктування насоса виготовлений з матеріалу Hi-Chrome і підтримує максимальну продуктивність протягом тривалого часу завдяки простому регулюванню зазору між пластиною, що зношується, і робочим колесом. Змінні деталі, що зношуються: корпусу, крильчатки, пластини, що зношуються, можна замінювати незалежно один від одного. Пробки для перевірки мастила: ширококутний порт зовні насоса забезпечує простий контроль рівня масла в ущільненні валу, а також забезпечує легкий доступ для заміни масла.

8. НАЙБІЛЬШИЙ АССОРТИМЕНТ Занурювальних насосів Від 3,68 кВт до 230кВт та діаметр нагнітання від 76 до 400 мм.

9. ВИСОКОНАПОРНІ НАСОСИ Робота зі шламами з питомою вагою до 1,6 SG. Наприклад, щільність шламу становить: 1220 кг/м3, а питома вага (SG): 1,2 Нижче наведено графік для наочного ознайомлення:

Питома вага пульпи на водній основі порівняно з питомою вагою твердої речовини та склад твердої речовини в суспензії

10. ДОДАТКОВІ МЕХАНІЧНІ УЩІЛЬНЕННЯ, МАНЖЕТНІ УЩІЛЬНЕННЯ АБО ГІБРИДНІ СИСТЕМИ УЩІЛЬНЕННЬ Відповідно до заявки.

11.МЕХАНІЧНІ РОЗРИХЛЮВАЧІ. Як гідравлічні, і електричні, для твердого ущільненого грунту.

12. ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ Хромований корпус, сорочка, що охолоджує, антикорозійний пакет, антиабразивний пакет, захист решітки, ріжучий ніж, датчики температури і вологості, спеціальні рами для фіксації насоса в стрілі екскаватора, додаткові компенсатори тиску для застосування на великій глибині. Додаткова система гідророзмиву для твердого ущільненого ґрунту та дуже сухих матеріалів.