Нафтопереробка

Компанія "Фловекс" представляє виробництво насосів для нафтохімічної галузі.

Насоси для важких умов роботи в нафтохімії і нафтопереробці. Насоси різних типів і призначень : робота в умовах перепаду температур і тиску, високих температур, перекачування хімічно активних середовищ, які містять тверді і абразивні частки, в'язкі середовища.

Насоси для нафтохімії повністю відповідають останнім вимогам стандарту API.

Погружний піновідділювач серії FSP має струминний інжектор(механізм всмоктування) для ефективного збору піни

 • Выхідн. патрубок : 50
 • Полюса : 2
 • Захист двигуна(вбудований.)

Погружний піновідділювач TSURUMI Pump серії FSP

Устаткування для нафтопереробки

Для отримання нафтопродуктів необхідно піддати переробці сиру нафту. Усі процеси здійснюються на спеціалізованих підприємствах - нафтопереробних заводах. Переробка може бути первинною і вторинною - обидві дії неможливо провести без застосування, призначеного для цієї мети, устаткування.

Нафтопереробка: основні особливості і етапи

Первинна нафтопереробка припускає розділення субстанції на окремі фракції без зміни їх хімічного складу і структури. Процес включає декілька основних етапів:

 • початковий - безпосередня підготовка "чорного золота" до подальшої переробки. Нафта очищається від різних домішок у вигляді твердих часток, легких газів і рідини за допомогою сучасного устаткування для нафтопереробки;
 • атмосферна перегонка, що припускає розділення субстрату на фракції: бензинову, гасову, дизельну і мазут.

Враховуючи, що якість отриманих речовин не відповідає стандартам, а самі фракції не підлягають подальшій експлуатації, потрібно вторинну переробку сировини - сукупність каталітичних і термодинамічних процесів з метою зміни природи вуглеводнів, продуктів первинного етапу. До основних видів цієї нафтопереробки відносяться:

 • Паливні. За допомогою цих методик здійснюється переробка продуктів первинного синтезу з метою отримання високоякісного автомобільного палива(бензину і дизеля) і пального для котельних. Основні види: каталітичний, термічний і гідрокрекінг, гідроочищення, риформинг.
 • Паливно-масляні. Продуктами цього типу переробки є олії для мастила, паливо, асфальтові фракції. До цього варіанту відносяться екстракція і деасфальтизація.
 • Нафтохімічні. Методика дозволяє отримати найбільшу кількість різних нафтопродуктів.

Окремо виділяють товарне виробництво. Цей тип нафтопереробки припускає отримання сумішей з різних нафтопродуктів для створення товару з необхідними якісними характеристиками. Сучасне устаткування нафтопереробки нерідко є комбінованим, тому забезпечує як первинну, так і вторинну модифікацію "чорного золота".

Устаткування для нафтопереробки: функції і характеристики

До устаткування нафтопереробки відносяться такі установки:

 • резервуари;
 • генератори;
 • труби;
 • пеноотделители;
 • насоси(для суспензій і шламові);
 • збірні відведення;
 • фітинг;
 • компресори і багато що інше.

Одним з найважливіших елементів вважається насос для нафтопереробки. Саме завдяки цьому агрегату здійснюється надійне і ефективне перекачування мазуту і рідких фракцій нафтопродуктів. Основна вимога до насосів для нафтопереробки - зносостійкість, оскільки елемент повинен витримувати екстремальні умови експлуатації і справлятися з перекачуванням в'язких субстанцій. Через це нафтові насоси виготовляють з міцних високоякісних матеріалів, які не взаємодіють з продуктами переробки нафти, а також використовують спеціальні зміцнюючі деталі для корпусу. Пристрій постійно удосконалюється і модифікується для забезпечення більшого рівня безпеки і зниження ризику аварійних ситуацій.

Як замовити повний спектр послуг в компанії "Фловекс"?

"Фловекс" - офіційний представник виробників насосної і трубопровідної продукції в Україні. Ми не лише спеціалізуємося на реалізації товарів цієї категорії, але і забезпечуємо супровід, пропонуючи установку і перевірку устаткування нашими фахівцями. Експерти "Фловекс" проведуть кваліфіковану консультацію і навчать персонал вашої компанії користуватися устаткуванням для нафтопереробки з нашого магазину. Також ми пропонуємо якісне сервісне і технічне обслуговування в зручному для вас форматі(онлайн або оффлайн на вашому об'єкті).