Хімічна промисловість

Хімічні насоси від компанії "Фловекс" призначені для перекачування хімічно активних, агресивних, токсичних, горючих і таких, що містять шкідливі речовини рідин зі змістом твердих і абразивних включень.

Представляємо великий вибір хімічних насосів для різних технологічних процесів і застосувань.

Насоси для хімічної промисловості

Різні рідини, які робляться промисловими підприємствами і відрізняються від води своїм хімічним складом або агрегатним станом, вимагають перекачування за допомогою використання спеціалізованої техніки. З цим завданням прекрасно справляються хімічні насоси: агрегати призначені для переміщення лаків, фарб, нафтопродуктів, розчинників і інших хімікатів. Пристрої характеризуються конструктивними особливостями: виробники використовують для виготовлення устаткування високоміцні матеріали, здібні витримувати необхідні для перекачування субстанцій рівні тиски.

Де застосовуються насоси хімічні?

Насоси для хімічної промисловості - спеціальні пристосування, які забезпечують перекачування небезпечних і токсичних рідких речовин. Агрегати призначені для роботи з наступними субстанціями:

 • агресивні і отруйні з'єднання;
 • абразивні речовини; газовмісні субстанції;
 • в'язкі з'єднання;
 • рідини, що містять тверді домішки;
 • взрыво- і пожежонебезпечні субстанції;
 • речовини з радіоактивною дією.

Від інших установок цього типу, насоси для хімічної промисловості відрізняються здатністю працювати у будь-яких несприятливих умовах, оскільки їх основним завданням є контакт і перекачування особливо небезпечних з'єднань.

Особливості і різновиди хімічних насосів

Усі без виключення пристосування не містять чавунні деталі. Найчастіше для виготовлення насоса хімічного використовуються сплави хромоникеля, хром-никель-молибдена або титану. Це обумовлено тим, що при проходженні через чавунний насос хімічні речовини вступають в реакцію з металом і насичуються іонами заліза. Як результат, хімікати містять небажані домішки і потребують повторного очищення, або зовсім втрачають необхідні властивості.

До основних видів насосів для хімічних рідин відносяться:

 • горизонтальні - найбільш поширені і затребувані моделі завдяки високій продуктивності. Характеризуються простотою конструкції і експлуатації;
 • вертикальні - використовуються для занурення в ємність з рідиною для її швидкого перекачування; бочкові призначені для роботи як із звичайними субстанціями, так і з агресивними речовинами з різних місткостей. Відрізняються простотою і зручністю у використанні;
 • перистальтичні - використовуються для роботи майже з усіма з'єднаннями, переважно рідинами і пастами.

Насос для перекачування хімічних рідин : функції і вимоги

Насос для хімічно активних і агресивних рідин призначений для виконання таких завдань :

 • забезпечення герметичності і ізоляції системи;
 • збереження властивостей і складу хімічної речовини, яка перекачується;
 • оптимальний рівень продуктивності і помірне споживання енергоресурсів;
 • забезпечення безпеки для здоров'я людини і екології.

Насоси для хімії призначаються для роботи з небезпечними і агресивними з'єднаннями, тому виробники постійно модифікують і покращують конструкцію апаратури для мінімізації ризиків виникнення аварійних ситуацій. Для цього важливо брати до уваги речовини, які перекачуватимуться по пристрою, а саме їх хімічні і фізичні властивості. Однією з найважливіших вимог, якій повинні відповідати усі без виключення насоси для хімічної промисловості, є стійкість до корозії. Ця ж характеристика безпосередньо впливає на тривалість експлуатації агрегату.

Купити хімічний насос і замовити комплекс послуг в "Фловекс"

Компанія "Фловекс" є офіційним представником виробників хімічних насосів відмінної якості в Україні. Ціна хімічних насосів в інтернет-магазині "Фловекс" є доступною, тому замовити апаратуру для свого підприємства ви можете прямо зараз. Ви можете звернутися до наших фахівців, щоб отримати вичерпну детальну консультацію відносно продукції, послуг і їх вартості. Ми забезпечуємо надійну установку і перевірку функціонування устаткування на вашому об'єкті, а також пропонуємо скористатися сервісною підтримкою і технічним обслуговуванням хімічних насосів Україна.