Індустрії

Там, де корисні копалини добуваються, там, де вони обробляються або збагачуються - в центрі процесу Ви завжди знайдете шламові насоси, клапани, циклони і футерування

Пісок і гравій добувається і обробляється різними способами. Наші міцні землесоси і гравієві насоси, а також шламонасоси з гумовим футеруванням і шламові клапани використовуються у всьому світі.

Хімічні насоси від компанії "Фловекс" призначені для перекачування хімічно активних, агресивних, токсичних, горючих і таких, що містять шкідливі речовини рідин зі змістом твердих і абразивних включень.

Представляємо великий вибір хімічних насосів для різних технологічних процесів і застосувань.

Наша компанія, завдяки креативним рішенням інженерного відділу і всесвітньому досвіду наших партнерів-виробників устаткування має можливість реалізовувати завдання по гідротранспорту абразивних матеріалів, в'язких середовищ, а також згущених пульп максимальної міри концентрації(до 90%) практично на будь-які відстані(діючі установки до 550 км).

Якщо Ви уважно вивчите яку-небудь систему водопостачання або водоочисну установку, то Ви напевно знайдете наш продукт - нашим насосам і клапанам довіряють виконання таких робіт.

Компанія "Фловекс" представляє насосів, що ведуть виробників, для нафтохімічної галузі.

Насоси для важких умов роботи в нафтохімії і нафтопереробці. Насоси різних типів і призначень : робота в умовах перепаду температур і тиску, високих температур, перекачування хімічно активних середовищ, які містять тверді і абразивні частки, в'язкі середовища.

Насосне устаткування, представлене нашою компанією "Фловекс", працює практично на усіх металургійних комбінатах України : на ділянках видалення окалини, очищення шламосховищ, подання /дренажу технічної води, очищення відстійників, а також в супутніх хімічних процесах

Компанія "Фловекс" поставляє промислове устаткування і насосні агрегати для харчової промисловості від провідних світових виробників.

Насоси(у тому числі нержавіючі) і устаткування для різних цілей і призначень : перекачування хімічно активних і нейтральних харчових рідин і в'язких середовищ. Промислове устаткування: аерація і перемішування рідини, поверхневе пеноотделение рідини, декантирування рідини. Аерація рибних і інших ставків і водойм.

Насоси компанії "Фловекс" застосовуються на теплових електростанціях. Насоси для важких технологічних процесів хімводоочистки, перекачування щільних згущених шламів золи і мокре золовидалення на шламосховища ТЕС.

Насосне устаткування, представлено компанією "Фловекс", серед якого погружні шламові насоси, будівельні насоси, дозволяє виконувати днопоглиблювальні і очисні роботи, а також робити увесь спектр насосних робіт у будівництві.

Компанія Фловекс надає широкий спектр насосного устаткування для потреб целюлозно-паперового виробництва.

Насоси швейцарської компанії EGGER здатні працювати з напівхімичною, сульфіт-сульфатною пульпою, відварами, дерев'яною стружкою, пульпою з ниткою, макулатурою, дрантям, каоліном 80%, вичавкою, відбраковувальним матеріалом і відходами дефібрера.